SZKOLNA AKCJA ANTYNIKOTYNOWA

2017-12-14 18:51:55 (ost. akt: 2017-12-18 11:31:20)

Tradycyjnie już nasza szkoła - jako szkoła promująca zdrowie - włączyła się w ogólnopolską akcję antynikotynową. Zorganizowaliśmy ją 21
listopada 2017 r. Głównym celem tego zakrojonego na szeroką skalę przedsięwzięcia było wykształcenie i utrwalenie wśród młodzieży aktywnej postawy wobec zdrowia własnego i innych ludzi. Naszą uwagę skierowaliśmy zatem na zwiększenie zainteresowania uczniów profilaktyką prozdrowotną, wskazując na konsekwencje oraz niebezpieczeństwa związane z tym nałogiem. W ramach akcji zorganizowano konkurs na najlepszy film reklamowy oraz najlepszą reklamę radiową o tematyce antynikotynowej, które Jury oceniało według następujących kryteriów:
•zgodność z tematem;
•kreatywność;
•atrakcyjność przekazu;
•długość filmu reklamowego/reklamy radiowej.
W konkursie zwyciężyła klasa II TH/T, która przygotowała film o tematyce antynikotynowej. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Red.: Daria Szymborska