Targi Turystyczne TT Warsaw

2017-11-30 02:41:22 (ost. akt: 2017-11-30 02:45:11)

24 listopada 2017 roku młodzież z klasy pierwszej TH/TOT i II TOT naszej szkoły uczestniczyła w jednym z najważniejszych wydarzeń turystycznych w Europie Środkowo-Wschodniej, czyli 25. Międzynarodowych Targach Turystycznych TT Warsaw 2017.
Spacerując wśród różnorodnych stoisk, mieliśmy wrażenie, że cała branża turystyczna i miłośnicy podróży spotkali się w tym dniu w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Tegoroczne targi zgromadziły bowiem przedstawicieli z ponad 50 krajów z 5 kontynentów. Mieliśmy szansę zobaczyć wystawców z Francji, Hiszpanii, Malty, Mołdawii, Rumunii, Szwecji, Słowacji, Słowenii, Włoch czy Niemiec. Nie zabrakło też reprezentantów z Bliskiego Wschodu: Turcji, Palestyny, Iranu czy Izraela. Grono krajów egzotycznych uzupełnili przedstawiciele z Indii, Kuby czy Sri Lanki. Obecne również były stoiska krajowych, regionalnych organizacji turystycznych, biur podróży i organizatorów wyjazdów. Zaprezentowały się również hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe czy agencje turystyki aktywnej. Wyjazd zorganizowała p. Małgorzata Szczepanek, a w opiece nad uczniami towarzyszyły jej panie: Aldona Kleszczewska, Katarzyna Lekstan-Lipińska, Ewa Napiórkowska.
Red. EN.
Foto: Oliwia Roszkowska