Sztafetowe Biegi Przełajowe

2017-11-30 00:53:29 (ost. akt: 2017-11-30 00:56:43)

Sezon na zawody sportowe w roku szkolnym 2017/2018 zaczęliśmy od Półfinału Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych. Dziewczęta zajęły I miejsce i awansowały do zawodów wojewódzkich. Nasze „Dwójeczki” pogalopowały po trudnym terenie pasymskim z chłopcami ze szkół ponadgimnazjalnych, aby przez chwilę poczuć moc rywalizacji. Dziewczęta podeszły do swojego zadania profesjonalnie. Włożyły w sztafetę maksymalny wysiłek, walcząc o jak najlepsze wyniki, aby podczas zawodów wojewódzkich było wszystko na 100 % . Chłopcy z naszej szkoły przy wsparciu pani mgr Anny Waleszczyńskiej po zaciętej walce zajęli II miejsce w półfinałach i również jadą na zawody wojewódzkie.

Skład sztafety dziewcząt:
1. Daria Chorąży