Pożegnanie klas maturalnych 2024

2024-04-26 14:26:50 (ost. akt: 2024-04-26 14:33:39)

Dzisiejsza data na długo pozostanie w pamięci uczniów klas maturalnych. To właśnie dziś - 26.04.2024 r. dla klas 5 TH, 5 TOT, 5 TŻiUG oraz 4 LOD zabrzmiał ostatni dzwonek. Uroczysty apel pożegnania klas maturalnych był doskonałą okazją, by wyróżnić i nagrodzić absolwentów z najwyższą średnią, z najwybitniejszymi osiągnięciami w dziedzinie sportu, najlepszego w zawodzie oraz tych wszystkich, którzy aktywnie działali na rzecz społeczności szkolnej i lokalnej.
Tradycyjnie już podczas uroczystego apelu wręczono prestiżowe nagrody Jędrzeje 2023 wybitnym absolwentom Zespołu Szkół Nr 2.

Najlepszymi absolwentami roku szkolnego 2023/2024 zostali:
Sportowiec Roku – Olaf Szempliński
Primus Inter Pares – Kinga Deptuła

W tym roku wyjątkowo zamiast statuetki Osobowość Uczniowska, pani dyrektor Alina Niezgoda wręczyła honorowe wyróżnienie, które otrzymali uczniowie z poniższych klas:

5 TH – Paweł Łukaszewski
5 TOT – Martyna Olender
5 TŻiUG – Kacper Zdunek
4 LO – Karol Kijewski

Tradycją naszej szkoły jest również wręczeniem uczniom klas technicznym statuetki „NAJLEPSZY W ZAWODZIE”. Okazali się nimi:

Technikum Hotelarskie: Wiktoria Biruk
Technikum Organizacji Turystyki: Kinga Deptuła
Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych: Kacper Zdunek

Oprawę części artystycznej uroczystości zapewnił zespół The Belfers, który po raz ostatni wystąpił w tak wyjątkowym składzie. Na zakończenie tego wyjątkowego apelu wystąpiła uczennica klasy 4 LO – Natalia Hajn.

Wszystkim abiturientom życzymy sukcesów na maturze, wierząc, że wszystko, co najlepsze jeszcze przed Wami.

Organizatorami uroczystości byli: młodzież klas technicznych i licealnych oraz nauczyciele:, p. Daria Szymborska, p. Michał Napiórkowski, p. Paweł Lutrzykowski, p. Marika Duda oraz Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. Ewą Betlejewską.

Red.: M. Duda

galeria c.d.