Dzień otwarty w ZS2!

2024-04-23 12:28:54 (ost. akt: 2024-04-30 11:48:42)

Dzień otwarty w Zespole Szkół nr 2 w Szczytnie w roku szkolnym 2023/2024 zorganizowaliśmy 18 kwietnia 2024 r.

Otworzyliśmy szeroko drzwi naszej szkoły dla tegorocznych ósmoklasistów, którzy jak co roku nie zawiedli nas i licznie przybyli. Byliśmy miło zaskoczeni tak dużą frekwencją uczniów szkół podstawowych, a tym samym zainteresowanych kształceniem się u nas.

Co przygotowaliśmy?

Tradycyjnie: stoiska, na których reklamowały się poszczególne kierunki kształcenia, warsztaty carvingu- rzeźbienia w owocach i warzywach, flambirowania, warsztaty z komunikacji interpersonalnej, gry logiczne i rozwijające umiejętności interpersonalne, warsztaty programowania, druku i projektu 3 D, warsztaty „daj książce drugie życie”, analiza składu ciała przy użyciu nowoczesnego analizatora, konsultacje z trenerem personalnym, escape room wiedzy dietetycznej, oznaczanie grup krwi i wiele, wiele innych atrakcji.

Wiemy, że droga do serca ósmoklasisty wiedzie przez żołądek. Były zatem: pizzerinki, jabłka w cieście, gofry i popcorn. Serwowaliśmy również napoje zimne i gorące.

Ci wszyscy, którzy nas odwiedzili zwracali uwagę na piękne stroje naszych uczniów, serdeczne przyjęcie, życzliwość i panujący w szkole klimat. Bo u nas jest naprawdę fajnie!

Umieszczone poniżej zdjęcia oddają zaledwie cząstkę aury, która tego dnia wypełniała mury ZS2.

Red.: J. Krajewska | E. Napiórkowska