Pierwszy Dzień Wiosny w Zespole Szkół nr 2 w Szczytnie

2024-03-26 11:53:27 (ost. akt: 2024-03-26 11:56:50)

Pierwszy Dzień Wiosny w Zespole Szkół nr 2 w Szczytnie

21 marca to kolejna wyjątkowa data w kalendarzu roku szkolnego. Tego dnia przywitaliśmy wiosnę z „Jędrzejem”, ale nie tylko. Odwiedzili nas uczniowie szkół podstawowych wraz z opiekunami. Obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny w niecodzienny sposób. Nasi uczniowie wraz z nauczycielami zaangażowali się w pełni, aby zaprezentować wiosenne stroje, dekoracje. W salach lekcyjnych przeprowadzono wiele ciekawych quizów, quizlettów i warsztatów. Na korytarzach od rana było kolorowo i wesoło, a w powietrzu unosił się zapach prażonego popcornu.

Sala gimnastyczna, gdzie odbywał się turniej piłki siatkowej była przepełniona zawodnikami i kibicami. Ciekawe i kreatywne zajęcia podczas warsztatów wiosennych odbywały się w szkolnej bibliotece. Tego dnia w szkole odbywał się konkurs cukierniczy „Słodkie tarty”, którego relację na żywo mogliśmy oglądać w szkolnej stołówce.

Poniżej fotorelacja

Red.J. Krajewska