WSPIERAM MISJE

2024-02-20 20:53:49 (ost. akt: 2024-02-20 20:59:03)

Szanowni Nauczyciele
Drodzy Uczniowie

Wielki Post to czas odnowy życia, tzn. duchowej refleksji i dobrych postanowień…

Serdecznie zapraszamy Społeczność ZS Nr 2 w Szczytnie do udziału w akcji WSPIERAM MISJE. Jest nam bardzo miło, że możemy po raz pierwszy włączyć się w tę akcję Księży Werbistów i w ten sposób ulżyć cierpieniom ludzi z ubogich krajów Afryki i Azji.

Akcja pomocy pt. „Misyjny opatrunek” polega na zbiórce materiałów dla misyjnych klinik, szpitali i ośrodków zdrowia, szczególnie prowadzonych przez misjonarzy w ubogich krajach Afryki i Azji. W jej ramach można przekazać opaski dziane i elastyczne, bandaże, plastry, siatki opatrunkowe, rękawiczki lateksowe. Środki muszą być przekazane w sterylnych fabrycznych opakowaniach.

Wolontariusze naszej szkoły przeprowadzą zbiórkę materiałów opatrunkowych.

Wkrótce podamy bliższe informacje.

Organizatorzy:
Szkolny Klub Wolontariatu i Katecheci