Szlachetna Paczka – podsumowanie akcji

2023-12-15 21:47:26 (ost. akt: 2023-12-15 21:49:58)

W dniu 15 grudnia 2023 r. zakończyliśmy szkolną akcję charytatywną „Szlachetna Paczka”. W ramach przeprowadzonej zbiórki pieniężnej zebraliśmy kwotę 1.555,45 zł, za którą kupiliśmy żywność trwałą i środki czystości. Zgromadzone dary dostarczyliśmy do magazynu głównego, znajdującego się w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. W. Kętrzyńskiego 6 w Szczytnie.
Dziękujemy wychowawcom za zorganizowanie klasowych zbiórek pieniężnych oraz zakup darów, które były dla nas lekcją pokory i serdeczności, a także wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy zaangażowali się w akcję wykazując ofiarność, zarówno finansową jak i rzeczową.
Wasze zaangażowanie i satysfakcja z możliwości zrobienia czegoś dla innych, sposób w jaki organizowana i przekazywana jest pomoc, to wszystko przywraca wiarę w drugiego człowieka i uświadamia nam, jak wielu jest pośród nas ludzi o wielkich sercach.
Jesteśmy szczęśliwi, że nasza szkoła mogła przyczynić się do tego, by w ten niezwykły i magiczny weekend rodziny z naszego powiatu otrzymały pomoc i nadzieję na lepsze jutro.

Niech magia „Weekendu Cudów” trwa nam przez cały rok.