Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

2023-06-23 19:09:31 (ost. akt: 2023-06-23 19:22:11)

„Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń.”
Eleonor Roosvelt

23 czerwca 2023 r. o godzinie 10:00 zgromadziliśmy się w auli szkolnej, aby uroczyście zakończyć rok szkolny 2022/2023. Był to dzień szczególnie ważny dla uczniów klas trzecich branżowej szkoły I stopnia w zawodach kucharz i cukiernik, którzy od teraz są absolwentami Zespołu Szkół Nr 2 w Szczytnie. W trakcie apelu głos zabrali pani Dyrektor Alina Niezgoda oraz pan Wicestarosta Szczycieński Jerzy Szczepanek.

W trakcie apelu nagrodzona została uczennica z najwyższą średnią w szkole – Kinga Deptuła z klasy IV TOT. Nagrodę wręczył pan Prezes Banku Spółdzielczego w Szczytnie Krzysztof Karwowski. Wśród absolwentów natomiast najwyższą średnią uzyskała Oliwia Maria Bresińska.

Tradycją naszej szkoły jest także nagrodzenie statuetką oraz dyplomem najlepszych w zawodzie. W tym roku otrzymali je: Alicja Adamucha w zawodzie kucharz oraz Paweł Brejnak w zawodzie cukiernik.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy,
a wszystkim uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!

Organizatorami uroczystości byli: uczniowie klas technicznych i licealnych, p. Marta Kaczmarczyk, p. Małgorzata Amrozy, p. Marika Duda oraz Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. Ewą Betlejewską.

Red. M. Duda
Fot. A. Soliwoda