Kolejna edycja Targów WorldHotel i EuroGastro za nami !!!

2023-03-31 22:30:02 (ost. akt: 2023-04-01 02:07:24)

Dnia 30 marca 2023r. 51 osobowa grupa uczniów z klas: I, II, IVp TH, IV TOTp oraz I TŻiUG wraz z opiekunkami: p. Urszulą Radzińską, p.Moniką Gajownik, p.Iwoną Pierzchałą i p.Mirosławą Oporek - Miedzińską uczestniczyła
w kolejnej, połączonej edycji Międzynarodowych Targów WorldHotel
i EuroGastro
. To druga grupa młodzieży z Zespołu Szkół Nr 2 w Szczytnie, która uczestniczyła w tak prestiżowym wydarzeniu dedykowanemu branży gastronomiczno-hotelarskiej.
WorldHotel to wyjątkowa i jedyna na taką skalę impreza, na której wizytujący zapoznali się z najnowszymi produktami, funkcjonalnymi rozwiązaniami, innowacjami i trendami na rynku hotelarskim. Oferta wystawców obejmowała różnorodne produkty i usługi przeznaczone dla właścicieli i menedżerów hoteli, moteli, pensjonatów, uzdrowisk
i sanatoriów, obiektów Spa & Wellness, a także inwestorów, architektów oraz dekoratorów wnętrz.
EuroGastro natomiast zgromadziło setki wystawców, profesjonalistów z branży gastronomicznej, osobowości kulinarnych, szefów kuchni, światowej sławy barmanów i baristów oraz cukierników. To oferta wystawców kierujących swoje produkty do restauratorów, cukierników, kawiarni, piekarni i lodziarni, producentów i dystrybutorów sprzętu oraz usług dla gastronomii, a także inwestorów branży turystyczno – hotelarskiej, wszak jak wszyscy wiemy te trzy branże są ściśle ze sobą powiązane.
Dlatego też wyjazd na targi branżowe to nie tylko zajęcia dydaktyczne w ciekawszym, bardziej urozmaiconym wydaniu, ale także integracja i zjednoczenie młodzieży z rożnych klas i kierunków, która w przyszłości po ukończeniu naszej szkoły może ze sobą pracować.
To my nauczyciele dzięki tego typu wyjazdom mamy możliwość i obowiązek wskazać młodzieży, iż dzięki współpracy oraz wzajemnej sympatii możemy zyskać w naszym życiu dużo więcej!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i oczekujemy na możliwość uczestniczenia w kolejnych edycjach targów.

Red. M. Oporek - Miedzińska
Foto: M. Oporek - Miedzińska, W. Homa, M. Kraśniewska, J. Kaczmarczyk