Inauguracja roku szkolnego 2022/2023

2022-09-01 18:38:29 (ost. akt: 2022-09-01 18:44:38)

1 września 2022 roku rozpoczął się nowy rok szkolny 2022/2023, który w Zespole Szkół Nr 2 im. Jędrzeja Śniadeckiego oficjalnie zainaugurowała Pani Dyrektor Alina Niezgoda. Uczniowie klas pierwszych, ich rodzice, dyrekcja oraz grono pedagogiczne zgromadzili się w hali sportowej o godz. 10.00. Pani Dyrektor serdecznie wszystkich przywitała, przedstawiła kadrę kierowniczą szkoły oraz wychowawców klas pierwszych. W swoim przemówieniu Pani Dyrektor przypomniała, że 1 września to także rocznica wybuchu II wojny światowej. Następnie reprezentanci klas pierwszych złożyli ślubowanie na sztandar szkoły.
Pierwszy dzień w nowej szkole to okazja do poznania koleżanek i kolegów oraz wychowawców. Zatem po części oficjalnej uczniowie spotkali się z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Natomiast uczniowie klas starszych nowy rok szkolny rozpoczęli ze swoimi wychowawcami w klasopracowniach.

Wszystkim uczniom oraz pracownikom szkoły życzymy udanego roku szkolnego, zadowolenia z podejmowanych działań, wzajemnej życzliwości oraz satysfakcji z czasu spędzonego w szkole.

Red.i fot. A. Soliwoda