Ostatni dzwonek`2022

2022-04-29 20:50:24 (ost. akt: 2022-04-29 22:42:15)

29 kwietnia br. to dzień, w którym odbyło się pożegnanie uczniów klas maturalnych w Zespole Szkół nr 2 w Szczytnie. Uroczysta akademia rozpoczęła się o godzinie 10.00 w szkolnej auli.

Ostatni dzwonek`2022
Dzień zakończenia roku jest okazją do wyróżnienia najlepszych. Dlatego uroczystość rozpoczęła się od nagrodzenia absolwentów z najwyższą średnią, laureatów konkursów przedmiotowych i sportowych, tych, którzy aktywnie działali na rzecz społeczności szkolnej. Specjalne słowa podziękowania przekazano Rodzicom wyróżnionych uczniów.
Na uroczystym apelu wręczono również Jędrzeje wybitnym absolwentom szkoły.
Prestizowe statuetki otrzymali w tym roku:
Sportowiec RokuPatrycja Jasionowska
Osobowość UczniowskaGrzegorz Kozicki
Primus Inter ParesMałgorzata Sienkiewicz (klasy technichne) i Maja Szuszman (klasy licealne).
Ponadto uczniowie klas technicznych zostali uhonorowani tytułami „NAJLEPSZY W ZAWODZIE”. Okazali się nimi:
Technikum Hotelarskie: Małgorzata Sienkiewicz
Technikum Obsługi Turystycznej: Mateusz Damięcki
Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych: Patrycja Brodzik

Zespół Nauczycieli Kształcenia Zawodowego przyznał również wyróżnienia „ Najlepszy w zawodzie” następującym uczniom:

Technik Hotelarstwa

8. Emilia Pomińska,
9. Mikołaj Sienkiewicz,
10. Weronika Sztymelska

Uroczystą akademię uświetnił występ szkolnego zespołu muzycznego. Łezkę w oku z pewnością wywołała prezentacja „Przeżyjmy to jeszcze raz”. W trakcie uroczystości wiele było podziękowań i życzeń. Mamy nadzieję, że się spełnią. Wszystkim abiturientom życzymy sukcesów na maturze.

Organizatorami uroczystości byli: młodzież klas technicznych i licealnych oraz nauczyciele: p.Katarzyna Lekstan – Lipińska, p. Ewa Napiórkowska, p.Marika Duda, p. Daria Szymborska, p. Paweł Lutrzykowski.

Red.: E. Napiórkowska Foto: A. Soliwoda