Turniej Szachowy

2022-04-20 16:02:38 (ost. akt: 2022-04-20 16:12:01)

W środę, 20 kwietnia 2022r. w naszej szkole odbył się Turniej Szachowy.

Jego celem była popularyzacja gry w szachy wśród młodzieży, kształtowanie logicznego, strategicznego myślenia, tworzenie atmosfery zdrowej rywalizacji oraz rozwijanie uzdolnień młodzieży.

Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie - pan Krystian Szynkiewicz, pani Ewa Betlejewska, pani Ewelina Milewska oraz przedstawiciele samorządu uczniowskiego.

W turnieju wzięli udział chętni uczniowie wszystkich klas, którzy zaprezentowali solidny poziom szachowy. Wszyscy uczestnicy bawili się doskonale, a pojedynki szachowe prowadzono z niezwykłym skupieniem i wolą walki. Po długich, emocjonujących rozgrywkach wyłoniono zwycięzców.
Mistrzem szachów w naszej szkole okazał się uczeń klasy 3BKp Jakub Kręciewski, który w finale pokonał swojego kolegę z klasy – Dominika Siędę. Trzecie miejsce zajął uczeń klasy 3TŻp – Kacper Zdunek.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.