BIPDeklaracja dostępnościKontakt
menu

„Zacznij od Siebie” - sukces naszego ucznia!

2021-03-31 22:44:49 (ost. akt: 2021-03-31 23:13:20)

Mamy przyjemność poinformować, że uczeń naszej szkoły, Damian Gołyś zakwalifikował się do ostatniego etapu prestiżowej ogólnopolskiej olimpiady projektów społecznych „Zwolnieni z Teorii”. Jest to pierwsza praktyczna olimpiada w Polsce. Została ujęta na liście Forbes 30 Under 30 Europe
w kategorii „Działalność społeczna”.

Tworzenie własnego projektu społecznego niewiele różni się od realizacji projektów w dużej firmie. Aby ukończyć projekt, zespół wymyśla pomysł
i realizuje go w rzeczywistości Każdy, kto zrealizuje swój projekt, zostaje finalistą i otrzymuje międzynarodowy certyfikat z zarządzania projektami zgodny ze standardami międzynarodowego instytutu Project Management Institute pomocny przy szukaniu pracy czy rekrutacji na studia.
Dzięki udziałowi w olimpiadzie młodzież ma szansę rozwijać kompetencje przydatne na rynku pracy, takie jak zarządzanie, kreatywność czy rozwiązywanie problemów. Projekt społeczny w CV pokazuje, że osoba potrafi skutecznie działać.

Damian jest liderem zespołu „Zacznij od Siebie”, który podejmuje działania rozwijające świadomość o istocie samooceny w życiu człowieka. Ekipa „Zacznij od Siebie” zaprasza na swoje social media:

Instagram - https://www.instagram.com/zacznij_od_siebie2021/
Facebook - https://www.facebook.com/groups/2941806639478018/
Twitter - https://twitter.com/ZSiebie
Youtube - https://www.youtube.com/channel/UCXQl2L97SZAth2w7kA98bxg
TikTok - https://vm.tiktok.com/ZMeNDURQo/

Znajdą się tam wartościowe informacje dotyczące zdrowia psychicznego takie jak: ciekawostki, ćwiczenia poprawiające samoocenę, informacje z zakresu sportu oraz dietetyki, rozmowy ze specjalistami oraz osobami, które podjęły się pracy nad podnoszeniem swojej samooceny. Jeśli interesuje Cię, jak skutecznie i zdrowo budować poczucie własnej wartości, Damian i jego przyjaciele zapraszają do dołączenia do grup na portalach społecznościowych.

Społeczność Zespołu Szkół Nr 2 gratuluje Damianowi i zespołowi „Zacznij od Siebie” pomysłu, zaangażowania
oraz dotychczasowych sukcesów! Życzymy powodzenia w ostatnim etapie olimpiady!