BIPKontakt
menu

„Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Ponadpodstawowych”

2020-10-14 21:24:37 (ost. akt: 2020-10-20 17:34:00)

Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie w dniu 23-24.09.2020r. zorganizowało „Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Ponadpodstawowych”. Zawody odbyły się na terenach leśnym za stadionem na ul. Ostrołęckiej. Szkoły, które brały udział w zawodach biegowych startowały indywidualnie, natomiast klasyfikacja powiatowa została stworzona na podstawie osiągniętych przez zawodników i zawodniczek czasów .

Klasyfikacja Powiatowa:

Kategoria: Szkoły Ponadpodstawowe – Dziewczęta 1500m
1. Zuzanna Brzdonkiewicz - ZS nr 3 w Szczytnie
2. Julia Dygas - ZS nr 3 w Szczytnie
3. Martyna Frydrych - ZS nr 3 w Szczytnie
4. Ewa Gołaszewska - ZS nr 3 w Szczytnie
5. Natalia Hajn - ZS nr 2 w Szczytnie
6. Maja Stancel - ZS nr 2 w Szczytnie

7. Gabriela Kowalska - ZS nr 3 w Szczytnie
8. Oliwia Szymanek - ZS nr 2 w Szczytnie
9. Wiktoria Bugaj - ZS nr 2 w Szczytnie
10. Aleksandara Kuraj - ZS nr 2 w Szczytnie


Kategoria: Szkoły Ponadpodstawowe – Dziewczęta 2000m
1. Maria Sokołowska - ZS nr 3 w Szczytnie
2. Anna Bojanowska - ZS nr 2 w Szczytnie
3. Kinga Długińska - ZS nr 3 w Szczytnie
4. Patrycja Jasionowska - ZS nr 2 w Szczytnie
5. Wiktoria Gut - ZS nr 1 w Szczytnie
6. Anna Turek - ZS nr 2 w Szczytnie
7. Zuzanna Rosińska - ZS nr 2 w Szczytnie

8. Paulin Choszczyk - ZS nr 1 w Szczytnie
9. Daria Zadrozna - ZS nr 2 w Szczytnie
10. Iwona Mrówka - ZS nr 1 w Szczytnie
11. Weronika Paćkowska - ZS nr 2 w Szczytnie

Kategoria: Szkoły Ponadpodstawowe – Chłopcy 2000m
1. Iwo Choroszewski - ZS nr 3 w Szczytnie
2. Filip Dudziec - ZS nr 3 w Szczytnie
3. Maciej Gaca - ZS nr 2 w Szczytnie
4. Olaf Szepliński - ZS nr 2 w Szczytnie

5. Maciej Wach - ZS nr 1 w Szczytnie
6. Szymon Laskowski - ZS nr 2 w Szczytnie
7. Kacper Zalewski - ZS nr 2 w Szczytnie



Kategoria: Szkoły Ponadpodstawowe – Chłopcy 3000m
1. Krystian Gąsiewski - ZS nr 1 w Szczytnie
2. Augustyn Siurnicki - ZS nr 2 w Szczytnie
3. Rafał Przybyłowski - ZS nr 3 w Szczytnie
4. Bartosz Raniecki - ZS nr 2 w Szczytnie
5. Norbert Knizia - ZS nr 2 w Szczytnie
6. Mattiahs Jagusz - ZS nr 2 w Szczytnie

7. Mateusz Tabaka - ZS nr 1 w Szczytnie
8. Remigiusz Sęk - ZS nr 3 w Szczytnie
9. Paweł Starzyński - ZS nr 3 w Szczytnie
10. Kacper Szepczyński - ZS nr 3 w Szczytnie
11. Krzysztof Żelaznowski - ZS nr 1 w Szczytnie
12. Sebastian Sosnowski - ZS nr 1 w Szczytnie
13. Sylwester Góralski - ZS nr 2 w Szczytnie
14. Rafał Gadomski - ZS nr 2 w Szczytnie



Trzej pierwsi zawodnicy i zawodniczki w indywidualnych kategoriach szkolnych otrzymali dyplomy oraz medale. Medale wręczała Ewa Bogusz - Dyrektor Powiatowego Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji w Szczytnie.

Trener chłopców: Grzegorz Iwańczyk
Trener dziewcząt: Bartosz Kojro


Red.: Bartosz Kojro