Inauguracja roku szkolnego 2020/2021

2020-09-03 22:18:32 (ost. akt: 2020-10-18 01:55:13)

Mimo panującej epidemii i wciąż przybywających zakażeń spowodowanych koronawirusem Sars-CoV-2, 1 września 2020 r., uczniowie wyruszyli do szkół aby zainaugurować nowy rok szkolny 2020/2021. Tak też było w Zespole Szkół Nr 2 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Szczytnie. W szkolnej hali sportowej zgromadzili się uczniowie klas pierwszych. Pani Dyrektor, Alina Niezgoda, serdecznie wszystkich przywitała, a następnie przypomniała o zasadach bezpieczeństwa. Pierwszy dzień w nowej szkole to przede wszystkim okazja, by poznać swoje koleżanki, swoich kolegów, a także wychowawców klas. Pani Dyrektor przedstawiła pierwszoklasistom ich opiekunów, po czym wszyscy rozeszli się sal szkolnych. Tego dnia uczniowie klas starszych również spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasopracowniach. Wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Pracownikom szkoły życzymy, by każdy dzień w szkole przynosił zadowolenie, a podejmowane przedsięwzięcia edukacyjne spełniały zakładane oczekiwania.

Red. i Foto: Iwona Pierzchała