Koszykówka Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych

2019-12-20 12:31:03 (ost. akt: 2019-12-20 12:46:28)

Dnia 31.10.2019 roku w Zespole Szkół nr. 3 im. Jana III Sobieskiego w Szczytnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Koszykówce Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z klas: IV Technikum Hotelarskie/Technikum Obsługi Turystycznej, III Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, II Technikum Obsługi Turystycznej oraz I Liceum Ogólnokształcącego prof. Dietetyczny po gimnazjum i podstawówce. Naszym jedynym przeciwnikiem były dziewczęta z ZS nr 1 im. Stanisława Staszica w Szczytnie. Po niesatysfakcjonującej I części meczu (I kwarta) i motywującej rozmowie z trenerem postanowiłyśmy dać z siebie wszystko. Nasz trener Grzegorz Iwańczyk obudził w nas ducha walki, którego pokazałyśmy na parkiecie sali gimnastycznej ZS3. W porównaniu do roku poprzedniego pokazałyśmy, że systematycznym treningiem można zdziałać wiele. Zostałyśmy Mistrzyniami Powiatu. Dnia 13.12.2019 roku pojechałyśmy do Nidzicy, by tam reprezentować szkołę i powiat podczas Mistrzostw Rejonu V w Koszykówce Dziewcząt skąd wróciłyśmy z 3 miejscem. Naszymi przeciwniczkami były dwie drużyny dziewcząt z Nidzicy. Pomimo porażki nie poddajemy się, dalej trenujemy i jesteśmy z siebie ogromnie dumne. Dziękujemy naszym najlepszym na świecie trenerom- Grzegorzowi Iwańczykowi i Bartoszowi Kojro, że wierzyli w nas do samego końca i nie pozwolili się poddać. To właśnie dzięki nim jesteśmy jedną, wielką rodziną.

Skład zespołu:
1.Paulina Chełstowska (kapitan)