Stypendystki Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2019/2020

2019-11-23 00:46:29 (ost. akt: 2019-11-23 01:14:00)

Paulo Coelho: „Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy."

20 listopada 2019 r. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się Uroczysta Gala na, której wręczono dyplomy Stypendystom Prezesa Rady Ministrów. W roku szkolnym 2019/2020 stypendia w województwie warmińsko-mazurskiego otrzymało 157 uczniów. W tym roku w Naszej szkole mieliśmy dwie nagrodzone uczennice: pierwsza to Małgorzata Sienkiewicz - uczennica klasy II Technikum Hotelarskiego, która uzyskała średnią ocen w nauce 5,35 i wzorową ocenę z zachowania, druga to Julia Siurnicka - uczennica klasy II Liceum Ogólnokształcącego ze średnią ocen w nauce 5,25 i wzorową ocenę z zachowania. Dyplomy nagrodzonym wręczyli wicewojewoda Sławomir Sadowski i kurator Krzysztof Marek Nowacki.
Gratulujemy naszym uczennicom osiągniętego sukcesu edukacyjnego, a rodzicom wspaniałych córek– życząc jednocześnie osiągnięcia tylko samych sukcesów, na każdej płaszczyźnie życia !!!

Red.: M. Oporek - Miedzińska
Foto: J. Mańkowska