II Promykowy Bieg Charytatywny

2018-05-22 23:09:43 (ost. akt: 2018-05-22 23:18:15)

Minął kolejny tydzień, a z nim kolejne pomaganie Zespołu Szkół nr 2 w Szczytnie podczas zawodów sportowych. Impreza pod nazwą II Promykowy Bieg Charytatywny zorganizowana została 19 maja 2018 r. przez Stowarzyszenie Promyk w Szczytnie, w której mogli uczestniczyć zarówno sprinterzy, niedzielni biegacze, spacerowicze z rodzinami, solo i w duecie, rowerzyści, pasażerowie wózków dwu- i czterokołowych, starzy i młodzi, lubiący sport i nielubiący, włączający się w pomaganie innym i niepomagający. Jednym słowem: WSZYSCY !!!. Trasa Biegu Głównego wynosiła 8 km i Bieg na Czymkolwiek - to 3 km po lesie.
Dochód z imprezy przeznaczony był na zakup dwóch elektrycznych wyciągów i podnośników do nauki chodu dla osób po udarach oraz pionizacji, a jednocześnie stymulacji dzieci z głębszą niepełnosprawnością intelektualną i ruchową.
Podziękowania dla naszych wolontariuszy obstawy trasy i punktu nawodnienia:

1. Dominice Kołodziejczyk (absolwentka szkoły)
2. Oliwii Roszkowskiej - II THT
3. Natalii Kowalskiej - II THT
4. Natalii Długokęckiej - II THT
5. Katarzynie Lipskiej - III THT
6. Julii Cymerys - III THT
7. Julii Krystkiewicz - III THT
8. Annie Szostak - III THT
9. Karolowi Kuleszy - I TŻiUG
10. Emilii Kowalczyk - I TŻiUG
11. Beacie Klinickiej - I TŻiUG