BIPDeklaracja dostępnościKontakt
menu

Gala Sportu Szkolnego

2022-05-01 07:34:18 (ost. akt: 2022-05-01 07:40:39)

W dniu 27.04.2022 r. w Warmińsko-Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się Gala Sportu Szkolnego. Organizatorem był Warmińsko - Mazurski Szkolny Związek Sportowy w Olsztynie.
Podczas gali, w której mieliśmy zaszczyt uczestniczyć wręczono nagrody w Systemie Współzawodnictwa Sportowego W-M SZS za rok szkolny 2020/2021. Klasyfikację drużynową każdej dyscypliny przelicza się na punkty wg ustalonego w regulaminie klucza czyli odpowiednio zajęte miejsce w rejonie, regionie, województwie daje odpowiednie punkty. Suma punktów daje ostateczny wynik i miejsce.

W rankingu najlepszych dziecięciu szkół ponadpodstawowych w województwie zostaliśmy sklasyfikowani na 9 miejscu i z rąk Pana Krzysztofa Marka Nowackiego Warmińsko- Mazurskiego Kuratora Oświaty, odebraliśmy statuetkę. Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i radość, szczególnie gdyż ten okres szkolny to w większości nauka zdalna i brak możliwości starowania w zawodach sportowych. Nasza szkoła również była jedynym przedstawicielem z powiatu szczycieńskiego.

Zawodnikom, nauczycielom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły na różnych szczeblach rozgrywek sportowych oraz życzymy kolejnych sukcesów.

Red. i fot.: B. Kojro