Witaj Szkoło!

2021-09-01 14:49:31 (ost. akt: 2021-09-01 17:39:10)

Tradycyjnie pierwszego września o 9:00 rozpoczął się nowy rok szkolny 2021/2022.
W hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Szczytnie zebrali się uczniowie klas pierwszych, ich rodzice oraz dyrekcja i nauczyciele.

Pani Dyrektor Alina Niezgoda przywitała wszystkich zgromadzonych, przedstawiła kadrę kierowniczą szkoły oraz wychowawców klas pierwszych. W swoim przemówieniu Pani Dyrektor wyraziła przekonanie, że nowy rok szkolny będzie dla wszystkich rokiem pozytywnych zmian, ciągłego rozwoju i zawierania nowych, wspaniałych relacji. Wszyscy wierzymy, że damy z siebie wszystko i będziemy mogli wspólnie w czerwcu 2022 roku świętować zakończenie roku szkolnego z radością oraz dumą.

Pani Dyrektor przypomniała również, że 1 września obchodzimy 82 rocznicę wybuchu II wojny światowej.
Cieszmy się, że dziś nie musimy stawać przed takimi wyzwaniami jak nasi przodkowie w 1939 r.

Wszystkim uczniom i pracownikom ZS2 życzymy bezpiecznego oraz udanego roku szkolnego, entuzjazmu i zapału do pracy, odkrywania na nowo swoich pasji oraz samych sukcesów.

Red.: E. Napiórkowska, Foto: M Oporek – Miedzińska