Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021

2021-06-28 00:12:13 (ost. akt: 2021-06-28 00:36:02)

25 czerwca 2021 r. o godzinie 10.00 zgromadziliśmy się w auli szkolnej aby uroczyście zakończyć ten trudny rok szkolny. Ostatni rok był niełatwy dla nas wszystkich. Okres nauki zdalnej był czasem wielu wyzwań i trudności, które staraliśmy się każdego dnia pokonywać. Szczęśliwie w maju mogliśmy wrócić w szkolne mury. Zaczęliśmy odbudowywać relacje, które przez okres nauki zdalnej zostały osłabione. Mogliśmy spotkać się, porozmawiać, dopytać o niejasności, rozwiązać trudności. Razem przeżyć uroczystość zakończenia roku szkolnego oraz pożegnać absolwentów, którym życzymy wszystkiego co najlepsze w dorosłym życiu.
Tradycją Naszej Szkoły jest wręczanie statuetek dla najlepszego ucznia w zawodzie.
W tym roku otrzymała ją Alicja Mróz, a wyróżnione zostały Wiktoria Brzózka i Elwira Frankowska. Serdecznie gratujemy !!!

A na zakończenie wiersz z naszej akademii...
Wierz w siebie, abyś także mógł uwierzyć w ludzi.
Poszukaj dobra w świecie, świat znajdzie je w Tobie.
Rywalizuj ze sobą, nie narzekaj – zmieniaj.
Sięgnij gwiazd, byś mógł innym wskazać do nich drogę.

autor nieznany

Red.: M. Kaczmarczyk, Foto: A. Soliwoda