BIPDeklaracja dostępnościKontakt
menu

Finał Mistrzostw Województwa Warmińsko – Mazurskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt i chłopców

2020-10-16 16:05:06 (ost. akt: 2020-10-18 01:29:53)

Zawody odbyły się w dniu 13.10.2020 r. przy Stadionie Miejskim w Biskupcu ul. Wiosenna 1.
Organizatorami zawodów byli:
1. WARMIŃSKO – MAZURSKI SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY
2. Zespół Szkół w Biskupcu
3. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Biskupcu
4. Biskupiecka Federacja Sportu
Pierwsze sześć zespołów w każdej kategorii wiekowej (dziewcząt i chłopców) otrzymało puchary i dyplomy. Dodatkowo zespoły, które zajęły pierwsze trzy miejsca zostały udekorowane medalami. Każdy uczestnik zawodów otrzymał ciepły posiłek oraz herbatę.

4. ZS nr 2 Szczytno

Po raz pierwszy w historii szkoły wynik uzyskany przez dziewczęta pozwolił uzyskać awans do OGÓLNOPOLSKICH SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH O PUCHAR MINISTRA SPORTU, które odbędą się 23.10.2020 r. w Olecku. Niestety chłopcom do szczęścia zabrakło bardzo niewiele, gdyż na ostatnich metrach przegrali walkę o 3 miejsce dające możliwość awansu na ww. zawody.