BIPKontakt
menu

Konkursu „Szkoła przyjazna Ekonomii Społecznej w województwie warmińsko-mazurskim”

2019-09-04 18:34:22 (ost. akt: 2019-09-04 22:42:27)

Zespół Szkół nr 2 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Szczytnie otrzymał wyróżnienie w II edycji Konkursu „Szkoła przyjazna Ekonomii Społecznej w województwie warmińsko-mazurskim” w roku 2019 organizowanego w ramach projektu Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie pt.” Ekonomia Społeczna na Warmii i Mazurach”.
Celem konkursu jest uhonorowanie dotychczasowego zaangażowania Szkół z regionu Warmii i Mazur w działania na rzecz rozwoju popularyzacji sektora ekonomii społecznej wśród młodzieży szkolnej, a także zachęcenie środowiska szkolnego do dalszej współpracy na rzecz rozwoju przedsiębiorczości społecznej w naszym regionie.
Zespół Szkół nr 2 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Szczytnie współpracuje ze środowiskiem podmiotów ekonomii społecznej z Warmii i Mazur, a także realizuje projekt pt. „Rozwijaj się zawodowo” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WiM na lata 2014-2020. Członkowie Kapituły, zgodnie z regulaminem Konkursu, skierowali Naszą szkołę do głosowania w Konkursie internetowym, dlatego gorąco prosimy Was o oddanie głosu na Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie, ponieważ cała społeczność szkolna przyczyniła się do ww. wyróżnienia i chcielibyśmy zostać Laureatem tego wydarzenia.
Zwracamy się z gorącą prośbą do społeczności szkolnej, uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców oraz byłych absolwentów do oddania głosu w Konkursie internetowym pn. „Głosowanie w plebiscycie publiczności” .
Moduł na stronie internetowej www.es.warmia.mazury.pl za pomocą którego możliwe będzie głosowanie na „Szkołę Przyjazną Ekonomii Społecznej w województwie warmińsko-mazurskim”, będzie aktywny do 10 września 2019 r. do godziny 8:00.

Prosimy skopiuj poniższy link i zagłosuj na Naszą Szkołę!
www.es.warmia.mazury.pl
Można oddać jeden głos dziennie - wyłącznie za pomocą komputera!!!


Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy.

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół nr 2 w Szczytnie