Zbiórka na Schronisko „Cztery Łapy”

2019-12-20 22:13:45 (ost. akt: 2019-12-20 22:32:03)

W dniach 12-13 grudnia uczniowie klasy 3 Technikum Obsługi Turystycznej reprezentujący drużynę piłkarską „FC Kwadrat” dzięki której powstała poniższa inicjatywa wraz ze Szkolnym Klubem Wolontariatu przeprowadzili zbiórkę w naszej szkole na Schronisko „Cztery Łapy” w Szczytnie.
W projekcie również wzięli udział zawodnicy ww. drużyny z Zespołu Szkół nr 3 w Szczytnie. Jak widać wspólna pasja połączyła chłopaków do wspaniałych celów. I tak w Zespole Szkół nr 2 w Szczytnie zebrano 475zł, natomiast w Zespół Szkół nr 3 w Szczytnie 530 zł. Dodatkowo można było kupić charytatywne koszulki z nazwą drużyny „FC Kwadrat” które wsparły zbiórkę o 180zł. Podsumowując, udało się zebrać 1185 zł.
Za uzyskane środki zakupiono metalowe miski, mokrą i suchą karmę dla zwierząt ze Schroniska "Cztery Łapy" w Szczytnie. Osoby organizujące i przeprowadzające zbiórkę nie otrzymały za te czynności wynagrodzenia.

Nasi wolontariusze:
1.Nikodem Antosiak
2.Dawid Sobociński
3.Karol Szałkowski
4.Tomasz Sydor

Chłopcy zapowiedzieli, że na laurach nie skończą i za jakiś czas ruszą z kolejnym projektem charytatywnym.

Red.: Bartosz Kojro
Foto: archiwum prywatne, fb FC Kwadrat