Choinka Dobrego Serca

2019-12-18 22:44:03 (ost. akt: 2019-12-18 23:07:54)

Szkolny Klub Wolontariatu Zespołu Szkół nr 2 im. Jędrzeja Śniadeckiego
w Szczytnie pomagał w dniu 13-15.12.2019 r. podczas charytatywnej zbiórki dla Julki Buczko "Rozdajemy choinki Baza MOS". Za przedsięwzięcie odpowiedzialni byli nauczyciele
- pani Ewa Betlejewska oraz pan Bartosz Kojro.

Osoby, którym należą się słowa uznania to fachowcy od zadań specjalnych. Wycinka, przewóz sosen więc pracy było co niemiara:
* Krzysztof Szulc
* Tomasz Miller
* Marek B.
* Jarosłąw Kordek
*Arkadiusz Leska - za serdeczność oraz udostępnienie miejsca przy Bazie MOS
* Grzegorz Iwańczyk - za pomocną dłoń
* dla wszystkich osób, które chętnie wrzucały do puszki, dzięki Wam uzbieraliśmy łącznie -

793,84 zł

I na koniec wielkie DZIĘKUJĘ dla mojej wspaniałej, niezastąpionej młodzieży Szkolnego Klubu Wolontariatu działającego przy Zespole Szkół nr 2 w Szczytnie , którą mogliście od piątku do niedzieli widzieć przy lodowisku
z uśmiechem na twarzy.
Kochani pogoda nie rozpieszczała, ale daliście radę, jesteście cudowni:
• Klaudia Zalewska
• Piotr Kurzyński
• Julka Chałubowicz
• Beata Mierzejewska
• Angelika Woźniak
• Oliwia Jagiełło
• Julia Goździewska
• Natalia Tańska
• Agnieszka Cymerys
• Zosia Lewandowska
• Dominik Mikita
• Kornelia Kostrzewa
• Ania Bojanowska
• Gabrysia Biernacka
• Monika Bojarska
• Wiktoria Ropiak
• Małgosia Bryska

PS Datki zbierane były do specjalnie stworzonej puszki kwestarskiej na leczenie i rehabilitację Julki Buczko. Po zakończonej zbiórce została ona otworzona i po przeliczeniu zawartości został sporządzony odpowiedni protokół. Przy otwieraniu puszki obecne były trzy upoważnione osoby.
Uzyskane środki zostaną przelane przez koordynatora zbiórki Bartosza Kojro na konto bankowe Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą'' Tytułem: 22679-Buczko Julia - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia. Zbiórka nie została obciążona żadnymi kosztami. Osoby organizujące i przeprowadzające zbiórkę nie otrzymały za te czynności wynagrodzenia.

Red.: Bartosz Kojro
Foto: archiwum prywatne