Wicemistrzynie Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

2018-11-06 12:12:47 (ost. akt: 2018-11-06 12:20:10)

W dniu 26.10.2018 r. dziewczęta z Zespołu Szkół nr 2 w Szczytnie były na Mistrzostwach Województwa Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców organizowanych przez Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy w Olsztynie.
Rok temu przegraliśmy o 5 metrów drugie miejsce i zajęliśmy 4, tym razem powtórzyliśmy sukces z przed dwóch lat. Zawsze nasze "Dwójeczki" kręcą się przy tej 2-ce.
Zapoznanie trenera z trasą, przed biegowa taktyka, motywowanie dziewcząt podczas biegu przyniosła efekty. Każda, ale to każda zawodniczka pobiegła na miarę swoich możliwości, do ostatnich sekund, do ostatnich metrów, gdzie wcześniej niektóre dziewczyny były po przebytej chorobie.

Kolejność miejsc:
1. Zespół Szkół w Iławie
2. Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie
3. I LO Giżycko
4. LO nr 1 Ostróda
5. ZSO w Iławie

Skład zespołu:
Katarzyna Adamkowska, Patrycja Jasionowska, Sylwia Kłoskowska, Aleksandra Kobus, Zuzanna Kozon, Daria Zadrożna, Weronika Paćkowska, Zuzanna Rosińska, Karolina Szatyłowicz, Klaudia Tańska, Wiktoria Kujtkowska.

Trener: Bartosz Kojro

Reprezentowały one godnie szkołę oraz swoje klasy: I Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, I Technikum Hotelarskie, I Technikum Kelner, II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, III Technikum Hotelarskie/Technikum Obsługi Turystycznej, IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, IV Technikum Hotelarskie/Technikum Obsługi Turystycznej.

Red.: Bartosz Kojro
Foto: archiwum prywatne