"Młode pokolenia: różne potrzeby i różne możliwości"

2018-10-21 15:17:16 (ost. akt: 2018-10-21 15:20:37)

Dnia 17 października 2018 roku odbyły się w naszej szkole spotkania informacyjne pod hasłem "Młode pokolenia: różne potrzeby i różne możliwości". Prelekcje dla uczniów prowadzili doradcy zawodowi i pośrednik pracy z Powiatowego Urzędu Pracy w Szczytnie oraz Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Szczytnie. Pracownicy tych instytucji scharakteryzowali pokolenia obecne na rynku pracy oraz przedstawili wizję przyszłości młodych na rynku pracy. Spotkania zorganizowane były w ramach Warmińsko-Mazurskiego Tygodnia Kariery 2018. Misją tegorocznych wydarzeń było uświadomienie uczestnikom wyzwań stojących przed rynkiem pracy związanych z następującą zmianą pokoleń.
Serdecznie dziękujemy pracownikom PUP w Szczytnie i MCK OHP w Szczytnie za przekazanie uczniom informacji przydatnych w planowaniu kariery zawodowej.

Red.: Aneta Soliwoda