Powiatowa Gala Sportu Szkolnego

2018-10-21 14:33:43 (ost. akt: 2018-10-23 08:12:29)

W dniu 28.09.2018 r. Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie zorganizowało w auli Zespołu Szkół nr 2 w Szczytnie „Powiatową Galę Sportu Szkolnego”. Była to okazja do podsumowania sukcesów sportowych i organizacyjnych. Jak co roku, Gala zgromadziła szerokie grono sportowców, trenerów i sympatyków. Nie zabrakło również władz miejskich, dyrektorów szkół, sponsorów oraz wielu innych zaproszonych gości. Oficjalnego otwarcia dokonał Jarosław Matłach, Starosta Powiatu Szczycieńskiego. Podczas uroczystości zostali wyłonieni i nagrodzeni najlepsi sportowcy w następujących kategoriach:

Najlepsi Sportowcy Poszczególnych Gmin Powiatu Szczycieńskiego w roku szkolnym 2017/2018

Szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta:
Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie
1. Rosińska Zuzanna
2. Paćkowska Weronika
3. Zadrożna Daria

Szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy:
Zespół Szkół nr 2 Szczytno
1. Kosiński Bartosz
2. Sokołowski Jakub
3. Brzózy Bartosz

Najlepsi Sportowcy w Powiecie Szczycieńskim w roku szkolnym 2017/2018:
Szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta

1. Rosińska Zuzanna - Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie
2. Paćkowska Weronika - Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie
3. Zadrożna Daria - Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie

Osiągnięcia sportowe, jakimi wyróżnili się nasi uczniowie, zostały docenione i zauważone.

Następnie nagrodzono szkoły, które osiągnęły sukcesy na poziomie współzawodnictwa placówek edukacyjnych. Tym razem nasza szkoła nieznacznie przegrała i zajęła II miejsce wśród czterech szkół powiatu szczycieńskiego.
Gala była też okazją do wyróżnienia nauczycieli wychowania fizycznego z największymi osiągnięciami sportowymi w roku szkolnym 2017/2018.

Nagrodzono następujących pedagogów:
1.Bartosz Kojro
2.Piotr Lisewski
3.Józef Zdunek
4.Jarosław Drózd
5.Mirosław Gotlib
6.Janusz Tymiński
7.Dariusz Orzołek
8.Michał Bogucki
9.Jarosław Polak
10.Krzysztof Janowski
11.Jarosław Mazur
12.Zdzisław Domżalski
13.Ewa Zaczek
14.Ewa Rokicka
15.Aleksandra Ciechacka
16.Daniel Kacprzak

Statuetki otrzymali również wszyscy ci, którzy wspierali sport szkolny w powiecie szczycieńskim, w tym nasza Pani Dyrektor Alina Niezgoda.

Red. : Bartosz Kojro