BIPKontakt
menu

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 oraz pożegnanie absolwentów szkół zawodowych

2018-06-29 22:12:38 (ost. akt: 2018-10-02 09:07:10)

Ostatni dzwonek 2017/2018


Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 oraz pożegnanie absolwentów szkół zawodowych kształcących w zawodach: kucharz i cukiernik odbyła się dnia 22 czerwca 2018r. o godz. 9.00 w auli szkolnej Zespołu Szkół nr 2. Uroczystość rozpoczęła uczennica kl. I TH Angelika Wożniak.
Pani Dyrektor Alina Niezgoda serdecznie powitała zaproszonych gości, rodziców, grono pedagogiczne- a wyjątkowo ciepło – uczniów, dla których to spotkanie było ostatnią wspólnie przeżywaną uroczystością. Po ślubowaniu, na ręce wychowawców klas – Pani Izabelli Lutrzykowskiej- wychowawczyni kl. III ZSZ w zawodzie kucharz i Pana Bartosza Kojro- wychowawcy kl. III w zawodzie cukiernik- zostały przekazane Dyplomy Absolwenta.

Tradycją szkoły jest nagradzanie najlepszych absolwentów. Nie inaczej było i tym razem. Nagrody i wyróżnienia otrzymali uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce, oraz ci, którzy zapisali się w historii ZS nr 2, jako osoby aktywnie uczestniczące w życiu szkoły.

Najlepszą w zawodzie cukiernik została Magdalena Draba.

Kolejnymi punktami programu były: artystyczna cześć uroczystości oraz wręczenie nagród-statuetek.
Jędrusie to wyróżnienia od społeczności uczniowskiej.

W kategorii „SOS- iak" statuetkę otrzymała Magdalena Draba.
„Farciarzem roku” okazał się być Michał Olszewski. GRATULUJEMY!!!

Uroczystość uświetniły występy uczennic naszej szkoły:Natalii Rzepki w utworze Alicii Keys „If I aint got you”, Kingi Malinowskiej w utworze „ Żyj” Roksany Węgiel oraz Diany Knizia w utworze „Ale to już było” Maryli Rodowicz, którym akompaniowała Pani Daria Szymborska.
Część artystyczną uroczystości poprowadzili: Angelika Woźniak i Radek Cieślak, a przygotowali uczniowie klas I TH, II ZSZ kucharz oraz kl. II ZSZ w zawodzie cukiernik pod kierunkiem Pań: Anny Waleszczyńskiej, Bożeny Wiśniewskiej, Darii Szymborskiej i Pana Pawła Lutrzykowskiego.

Mamy nadzieję, że dzisiejszy dzień pozostanie na długo w pamięci.

Wszystkim absolwentom życzymy wytrwałości w dążeniu do realizacji marzeń…

Tekst B.W.