Pierwsze miejsce w konkursie fotograficznym „Bezpieczne wakacje”

2018-05-17 09:14:52 (ost. akt: 2018-05-20 12:07:22)

16 i 17 maja w Expo Mazury w Ostródzie odbyło się wydarzenie edukacyjne "Bezpieczne Mazury", mające na celu propagowanie prawidłowych zachowań wśród dzieci młodzieży podczas sezonu letniego. Zorganizowane grupy uczniów uczestniczyły w blokach tematycznych przygotowanych przez służby mundurowe.

Podczas wydarzenia edukacyjnego "Bezpieczne Mazury" odbyło się rozstrzygnięcie konkursów fotograficznego i plastycznego "Bezpieczne Wakacje".

I miejsce w konkursie fotograficznym zajęła Oliwia Roszkowska z klasy II TOT wygrywając rower i voucher do Hotelu Anders w Starych Jabłonkach.

Wydarzeniu patronowali: Wojewoda Warmińsko–Mazurski, Marszałek Województwa Warmińsko–Mazurskiego, Starosta Ostródzki, Burmistrz Miasta Ostróda oraz Kuratorium Oświaty w Olsztynie. Oficjalnymi sponsorami drugiej edycji wydarzenia byli: Michelin, Kaufland, Hotel Anders, Kruszwica, MPEC, Ostróda Recycling, Winning Moves, Schöller, Sokołów, Agencja Ochrony Skorpion w Ostródzie, Żywiec Zdrój oraz Centrum Dobrego Smaku.

Red. MN