Jędrzeje 2018- uroczyste zakończenie roku klas maturalnych

2018-04-27 16:33:00 (ost. akt: 2018-05-03 19:51:51)

27 kwietnia br. w auli szkolnej tegoroczni maturzyści po raz ostatni spotykali się na uroczystej akademii.

OSTATNI DZWONEK ` 2018

Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły, odśpiewania hymnu państwowego. Następnie głos zabrała dyrektor szkoły - p. Alina Niezgoda, która podziękowała młodzieży za ich trud włożony w naukę i życzyła pomyślności nie tylko na egzaminach, ale i w przyszłym, prawdziwie dorosłym życiu. Następnie wychowawcy klas otrzymali DYPLOMY ABSOLWENTA dla swoich wychowanków. Nie mogło zabraknąć słów uznania skierowanych do rodziców i uczniów, którzy odnieśli znaczące sukcesy w nauce, sporcie oraz aktywnie działali na rzecz szkoły.

Uroczystość pożegnania klas maturalnych to przede wszystkim okazja, by wyróżnić tych uczniów, którzy przez lata osiągali wysokie wyniki w nauczaniu, reprezentowali szkołę w konkursach, zawodach sportowych, aktywnie uczestniczyli w życiu społeczności szkolnej i klasowej. To także, od 9 już lat, czas, by wręczyć Jędrzeje i Jędrusie.

W tym roku statuetki Jędrzeja otrzymali:
Primus inter pares – Daria Chorąży (średnia 5,13)
Najlepszy sportowiec - Klaudia Pliszka

Najlepszy w zawodzie:
TKelner – Klaudia Gąska
TOT – Daria Chorąży
TH – Karolina Malinowska
TŻiUG – Tomasz Rosiński

Społeczność uczniowska przyznała swoje nagrody - Jędrusie. Otrzymali je:
Olga Lewandowska – najpiękniejsza maturzystka
Szymon Grabowski – najprzystojniejszy maturzysta
Gracjan Zielski- SOS-iak
Marcin Garus - zgrywus

Uroczystość uświetniły utalentowane wokalistki: Karolina Miratyńska, Klaudia Bubrowiecka, Karolina Grzywińska.

Wszystkim Abiturientom życzymy połamania piór na egzaminach i przypominamy, że:

Szczęśliwej drogi już czas
mapę życia w sercu masz,
jesteś jak młody ptak…

Tekst: EN