BIPKontakt
menu

Targi HoReCa

2018-04-18 21:33:50 (ost. akt: 2018-05-03 19:44:59)

18 kwietnia br. młodzież z klasy 3THT wraz z wychowawczynią p. Wioletą Piórkowską oraz nauczycielami przedmiotów zawodowych: p. Małgorzatą Szczepanek i p. Michałem Napiórkowskim pojechała na III Targi Hotelarsko - Turystyczne HoReCa w Ostródzie. Organizatorem wycieczki byli sami uczniowie. W ramach zajęć dydaktycznych na jednostkach modułowych:
• Tworzenie i korzystanie z informacji,
• Prowadzenie sprzedaży imprez i usług turystycznych,
• Rozliczanie imprez i usług turystycznych
opracowali program wycieczki, skalkulowali jej pilotaż i koszty, a następnie wszystko rozliczyli.
Pierwszym punktem w programie było Centrum Informacji Turystycznej w Ostródzie. Pracownicy przekazali uczniom wiele ciekawych informacji o swojej pracy i regionie, a na koniec obdarowali ich drobnymi upominkami. Potem grupa udała się na spacer po promenadzie nad brzegiem Jeziora Drwęckiego. Punktem kulminacyjnym były hale targowe EXPO Mazury. Tam nie tylko przyglądano się stoiskom, ale także degustowano pyszne przekąski. Udało się również spotkać: Karola Okrasę, Tomasza Jakubiaka oraz Kurta Schellera.
Wycieczka w 100% spełniła oczekiwania zarówno organizatorów jak i uczestników. Nic dziwnego, przecież ci, którzy ją przygotowali i ci, którzy w niej uczestniczki to te same osoby ;-)
Tekst: Tomasz Wielk
Foto: Aleksandra Chudek