2018-04-12 22:37:04 (ost. akt: 2018-04-14 11:29:29)

Powiatowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie w dniu 12.04.2018 r. zorganizowało „Mistrzostwa Powiatu Szczycieńskiego w Mieszanych Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych”. Malownicza, leśna okolica stała się świadkiem zmagań sportowców reprezentujących następujące szkoły: ZS nr 2 w Szczytnie, ZS nr 3 w Szczytnie i ZS nr 1 w Szczytnie.
Uczniowie Zespołu Szkół nr 2, uskrzydleni dopingiem trenera i wspaniałych kibiców, kolejny raz stanęli na najwyższym stopniu podium. Już od startu objęli prowadzenie i dobiegli do mety ze znaczną przewagą nad drugim zespołem. Serdecznie gratulujemy !!!

Wyniki:
1. ZS nr 2 Szczytno
2. ZS nr 3 Szczytno
3. ZS nr 1 Szczytno

Skład mistrzowskiej drużyny:
1. Daria Zadrożna
2. Zuzanna Kozon
3. Weronika Paćkowska
4. Zuzanna Rosińska
5. Klaudia Pliszka
Daria Chorąży (rezerwa)
6. Jakub Sokołowski
7. Bartosz Brzózy
8. Krystian Sitarski
9. Filip Roman
10. Bartosz Kosiński
Dominik Wiewiora (rezerwa)

Buźka dla wszystkich za walkę, za moc, za pozytywną energię.

Red.: Bartosz Kojro
zdjęcia archiwum prywatne