BIPKontakt
menu

III Walentynkowy Piknik Morsa

2018-02-13 21:10:47 (ost. akt: 2018-02-28 19:54:11)

Kolejnym biegiem w Szczytnie, w którym zaprezentowali się uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Szczytnie był „III Walentynkowy Piknik Morsa”, zorganizowany przez Stowarzyszenie Morsy Szczytno „Reset”, który odbył się w dniu 11.02.2018 r. Podczas mroźnych porywach wiatru, każdy z Nas postarał się pobiec jak najszybciej, a byli to: Zuzanna Kozon, Sylwia Kłoskowska, Magdalena Przybylska, Krystian Sitarski, absolwenci klasy sportowej: Arkadiusz Cieślik i Wojtek Kuszpa oraz nauczyciele wychowania fizycznego Grzegorz Iwańczyk i Bartosz Kojro.
Jedną z możliwości po biegu w ramach regeneracji była zimna kąpiel w Jeziorze Domowym Dużym, z której w tym roku skorzystała jedna osoba: Bartosz Kojro oraz wszyscy uczestnicy mogli zjeść w tym dniu zupę, bigos i pyszne ciasta.
Dodatkowym aspektem związanym z biegiem, była obecność z naszej szkoły drużyny wolontariuszy, którzy obstawiali trasę i czuwali nad bezpieczeństwem. Wolontariuszami byli: II b ZSZ Cukiernik - Paulina Sadowska, Szymon Malon, Kamila Pogorzelska, III THT - Aleksandra Chudek, Martyna Kuligowska, Magda Prusik, Wiktoria Szydlik, Natalia Ogniewska, Julka Cymerys, I THT - Angelika Woźniak, Beata Mierzejewska, Basia Nadolna, Dominika Górska.

Red.: Bartosz Kojro