BIPKontakt
menu

Powiedział Bartek .... wiadomo co w Tłusty czwartek

2018-02-13 20:49:31 (ost. akt: 2018-02-13 21:04:24)

Kochana wspólnoto Zespołu Szkół nr 2 w Szczytnie, jak już wiecie celem przeprowadzenia kiermaszu ciast było zebranie ofiar pieniężnych przeznaczonych na leczenie i rehabilitację Julii Buczko.
Datki zbierane były do specjalnie stworzonej puszki kwestarskiej w dniu 08.02.2018 r. w Zespole Szkół nr 2 w Szczytnie. W tym samym dniu po otwarciu puszki i przeliczeniu jej zawartości sporządzony został odpowiedni protokół. Przy otwieraniu puszki obecne były cztery upoważnione osoby: Bartosz Kojro oraz wolontariusze: Klaudia Bubrowiecka, Angelika Jarmuszewicz, Tomasz Wielk. Uzyskane środki zostały przelane przez koordynatora zbiórki Bartosza Kojro na konto bankowe Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą'' Tytułem: „22679-Buczko Julia -darowizna na pomoc i ochronę zdrowia – Kiermasz ciast ZS nr 2 Szczytno”.
Zbiórka nie została obciążona żadnymi kosztami. Osoby organizujące i przeprowadzające zbiórkę nie otrzymały za te czynności wynagrodzenia. Sprawozdanie z przebiegu akcji, protokół z otwarcia puszki i przeliczenia pieniędzy oraz dowód wpłaty zostaną przekazane na ręce Pani Dyrektor.
Dzięki WAM UZBIERALIŚMY ŁĄCZNIE 1088,61 zł !!!

W imieniu Julki i jej rodziców, którzy byli obecni z nami w tym dniu, DZIĘKUJĘ za okazanie wielkiego serducha, OGROMNEGO: Na samym początku:

• mojej cudownej klasie III B ZSZ CUKIERNIK, dzięki którym, już w tamtym roku to wszystko ruszyło, aż do dnia dzisiejszego. Moje wspaniałe Cukieraski, złożyły się, kupiły składniki i zrobiły na zajęciach modułowych przepyszne CIASTA. Jesteście wyjątkowi. Chociaż jestem dla Was niedobry, to bardzo Was KC.
następnie:
• Pani Alina Niezgoda - Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Szczytnie;
• Samorządowi Uczniowskiemu w osobach:
o Pani Ewa Napiórkowska,
o wolontariuszom (sprzedawcom) Klaudia Bubrowiecka, Angelika Jarmuszewicz, Tomasz Wielk
• Mistrzyniom Cukiernictwa, które pod swoim fachowym (przesłodkim) okiem zadbały oraz poświęciły swój dodatkowy czas, aby uzyskać jak najlepsze wypieki ciast zrobionych przez moich wychowanków:
o Pani Małgorzata Polak,
o Pani Ewa Juszczak
• osobom od wsparcia technicznego:
o Pani Dorota Imielska
o Pan Michał Denesiuk
• Uczennicy klasy IV Tht Natalii Szyszka, za zrobienie 40 szt. wegańskich pączków, które w błyskawicznym tempie rozeszły się. https://web.facebook.com/Wegańskie-i-Tradycyjne-Łakocie-Na…/
• Sponsorom pączków:
o wspomniany SU
o Pan Artur Trochimowicz - Radny Miasta Szczytno;
o Pani Dominika Krawczyk;
o Pan Jarosław Kordek
oraz na koniec wszystkim wpłacającym:
• Całej społeczności Zespołu Szkół nr 2 w Szczytnie oraz osobom, które nas odwiedziły - za każdą wpłatę, za uśmiech na twarzy, za okazane serce.
Jak widzicie, mnóstwo osób przyczyniło się do tak pięknej akcji. Dziękujemy, Życzymy Wam, aby te okazane DOBRO, wróciło do Was z podwojoną SIŁĄ !!!
PS. Rekord z zeszłego roku pobity o 16,74 zł.

Red.: Bartosz Kojro