Kurs branżowy - Asystent Managera Restauracji

2019-04-09 12:00:00 (ost. akt: 2019-05-07 17:55:52)

W dniach 1-3.04.2019 w naszej szkole odbył się kurs branżowy "Asystent Managera Restauracji. Zarządzanie barem i restauracją" - zrealizowany przez Akademię Kelnerską Grzegorza Górnika. Kurs zorganizowali pan Michał Denesiuk i pani Agnieszka Czajka. W kursie wzięło udział 33 uczniów naszej szkoły z klas I, II BS Cukiernik, III ZSZ Kucharz, I, II, III-TOT I, II, III, IV-TŻIUG IITH, III, IV-TK, I-LO oraz 5 nauczycieli. Były to trzy dni nauki, zdobywania nowej wiedzy, umiejętności, kwalifikacji i podnoszenia kompetencji zawodowych. Uczestnicy poznawali zagadnienia z zakresu zarządzania, marketingu, reklamy oraz coachingu i mentoringu. Kurs prowadzili Grzegorz Górnik koordynator Ogólnopolskiego Klastra Środowiskowego „Polscy Liderzy Gastronomii”, którego członkiem jest nasza szkoła i Karolina Malinowska. Składamy serdeczne podziękowania dla prowadzących za wysoki poziom szkolenia i profesjonalne przeprowadzenie kursu. To zaszczyt i przyjemność uczyć się od najlepszych. Wszyscy uczestnicy kursu otrzymali indeksy w języku polskim i angielskim Akademii Kelnerskiej Grzegorza Górnika potwierdzające udział w szkoleniu, a szkoła otrzymała branżowy Europejski Certyfikat Jakości Akademii Kelnerskiej Grzegorza Górnika.

Red. i foto.: M. Denesiuk