Dzień Otwarty w ZS2 - 25.04.2019r.

2019-04-27 23:30:15 (ost. akt: 2019-04-29 11:57:08)

Dnia 25 kwietnia 2019r. kolejny raz w Zespole Szkół nr 2 odbył się Dzień Otwarty. Odwiedzili nas gimnazjaliści i ósmoklasiści z powiatu szczycieńskiego. Młodzież zwiedziła szkołę, mogła porozmawiała z nauczycielami oraz uczniami kształcącymi się w poszczególnych zawodach. Przygotowano stoiska promujące następujące zawody: Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych, Technik Usług Kelnerskich, Technik Organizacji Turystyki, Technik Hotelarstwa, Liceum Ogólnokształcące z edukacja dietetyczna i humanistyczną oraz Branżową Szkołę I stopnia w zawodach: Kucharz i Cukiernik. Wszystkim zaangażowanym dziękujemy za organizację Dnia Otwartego, a przybyłym gościom dziękujemy za zainteresowanie Naszą Szkołą i liczne przybycie.
Kochani uczniowie klas ósmych i gimnazjalnych, jeżeli spodobało się Wam u nas - to serdecznie zapraszamy, a kolejne Dni Otwarte zorganizujemy z Waszym czynnym udziałem! Poniżej zamieszczamy galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Red.: M. Oporek-Miedzińska
Foto. A. Soliwoda, R. Kaczmarczyk, M. Oporek-Miedzińska