Spotkanie Maturzystów z przedstawicielami WSTiH w Gdańsku oraz Hotelu "HILTON" w Gdańsku

2019-03-12 21:16:05 (ost. akt: 2019-03-12 21:20:34)

Dnia 26 lutego 2019 roku w auli szkolnej odbyło się spotkanie z przedstawicielami Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku oraz Hotelu "HILTON" w Gdańsku. Uczniowie klas maturalnych, III THT, III TŻK i I TH mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną uczelni oraz warunkami studiowania. Natomiast przedstawicielka hotelu zachęcała młodzież do pracy w sezonie wakacyjnym oraz opowiedziała o możliwości dalszej współpracy w trakcie studiów w Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku.
Maturzyści stoją właśnie przed trudną decyzją dotyczącą ich dalszej drogi życiowej. Celem spotkania z przedstawicielem uczelni oraz pracodawcą było przybliżenie im możliwości zdobycia wiedzy, umiejętności i kompetencji przydatnych w karierze zawodowej.

Red.: i foto: Aneta Soliwoda