Na górze dwójeczka, na dole pączek, nasza szkoła dla Julci znów uzbierała TYSIĄCZEK...

2019-03-06 00:14:32 (ost. akt: 2019-03-06 14:46:33)

Kochana wspólnoto Zespołu Szkół nr 2 w Szczytnie, jak już wiecie celem przeprowadzenia kiermaszu słodkości trwającego przez dwa dni było zebranie pieniążków przeznaczonych na leczenie i rehabilitację Julii Buczko.
W dniu dzisiejszym po otwarciu puszki i przeliczeniu jej zawartości sporządzony został odpowiedni protokół. Przy otwieraniu puszki obecne były cztery upoważnione osoby: Bartosz Kojro, Grzegorz Iwańczyk oraz wolontariusze: Weronika Paćkowska i Natalia Piórkowska. Uzyskane środki zostały przelane przez koordynatora zbiórki Bartosza Kojro na konto bankowe Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą'' Tytułem: 22679-Buczko Julia-darowizna na pomoc i ochronę zdrowia. Zbiórka nie została obciążona żadnymi kosztami. Osoby organizujące i przeprowadzające zbiórkę nie otrzymały za te czynności wynagrodzenia. Sprawozdanie z przebiegu akcji, protokół z otwarcia puszki i przeliczenia pieniędzy oraz dowód wpłaty zostaną przekazane na ręce Pani Dyrektor.
Dzięki WAM !!! UZBIERALIŚMY ŁĄCZNIE 1100,22 zł !!!

W imieniu Julki i jej rodziców, DZIĘKUJĘ za okazanie wielkiego, OGROMNEGO SERDUCHA.

Na samym początku:
• Pani Alinie Niezgoda - Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Szczytnie,
• Samorządowi Uczniowskiemu:
- Pani Ewie Napiórkowskiej,
- wolontariuszom: Klaudii Bubrowieckiej, Tomaszowi Wielk, Aldonie Rudyk, Magdalenie Lenkiewicz, Natalii Piórkowskiej, Weronice Paćkowskiej,

• wolontariuszom Szkolnego Klub Wolontariatu, którzy podczas zajęć upiekli ciasta, faworki, babeczki: Danielowi Kłoskowskiemu, Marii Tumińskiej, Nikoli Ząbek, Natalii Rydel, Alicji Mróz, Amandzie Więcek, Wiktorii Brzózce, Marzenie Szmidt, Elwirze Frankowskiej, Martynie Kostiuk, Oliwii Roszkowskiej, Dominice Nawrockiej, Sylwii Kłoskowskiej, Hubertowi Kaczmarczyk,

•Paniom z kuchni za przepyszne świeżutkie dzisiejsze oponki - Pani Darii Tyszkowskiej, Pani Hannie Dykty oraz pomocnikom Julii Orłowskiej, Kamili Pop,

• osobom od wsparcia technicznego:
- Pani Iwonie Pierzchale
- Pani Dorocie Imielskiej
- Pani Renacie Kaczmarczyk
- Michałowi Jędrzejczyk,

SPONSOROM PĄCZKÓW:
• wspomnianemu SU,
• Panu Arturowi Trochimowiczowi - niezastąpionemu w pomaganiu radnemu miejskiemu

oraz na koniec dziękujemy wszystkim darczyńcom:
• całej społeczności Zespołu Szkół nr 2 w Szczytnie oraz osobom, które nas odwiedziły - za każdą wpłatę, za uśmiech na twarzy oraz za okazane serce.

Jak widzicie, mnóstwo osób przyczyniło się do tak pięknej akcji. Dziękujemy i Życzymy Wam, aby te okazane DOBRO, wróciło do Was z podwojoną „dwójeczkową” SIŁĄ !!!

PS. Rekord z zeszłego roku pobity o 11,61 zł

Red. i foto Bartosz Kojro