#004 Walentynkowy Piknik Morsów

2019-02-13 21:45:03 (ost. akt: 2019-02-13 21:56:18)

Szkolny Klub Wolontariatu przy Zespole Szkół nr 2 w Szczytnie w dniu 09.02.2019 r. pomagał i zarażał pozytywnymi wibracjami wszystkich podczas #004 Walentynkowego Pikniku Morsów. Pomoc ta opierała się na zbiórce pieniążków podczas trwania całej imprezy - dobrowolne wpłaty za ciasta, babeczki, które znajdowały się w namiocie Zespołu Szkół nr 2 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Szczytnie oraz innej pomocy uzależnionej od organizatora.
W tym dniu pomagali uczniowie:
1. Bartosz Suchecki
2. Aleksandra Chudek
3. Natalia Ogniewska
4. Magdalena Prusik
5. Martyna Kuligowska
6. Bartosz Niezgoda
7. Małgorzata Sienkiewicz
8. Julia Siedlecka

Chciałbym również dodatkowo wyróżnić wszystkie osoby, które przygotowały babeczki i ciasta, aby wspomóc kiermasz dla chorej Julii Buczko:
1. Anna Szostak
2. Julia Cymerys
3. Julia Krystkiewicz
4. Katarzyna Lipska
5. Daniel Kłoskowski
6. Maria Tumińska
7. Marzena Szmidt
8. Natalia Rydel
9. Aneta Pac
10. Beata Mierzejewska
11. Sylwia Kłoskowska
12. Oliwia Roszkowska

Zebraliśmy kwotę wynoszącą 586,32 zł, na leczenie i rehabilitację Julii Buczko.
Dodatkowo uczniowie Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie przebiegli Jezioro Duże Domowe i pokonali 4,8 km, a są to :
1. Klaudia Tańska
2. Zuzanna Rosińska
3. Zuzanna Kozon

Wychowankowie chętnie i godnie reprezentowali nasza szkołę. Osoby pomagające na zawodach i robiące ciasta, czy babeczki wykazały się wielkim sercem oraz pokazały, że potrafią bezinteresownie pomagać innym.

Red. Bartosz Kojro
Foto.: archiwum prywatne, A. Stań, J. Konieczny, P. Adamski