BIPKontakt
menu

Szlachetna Paczka dla pani Barbary wręczona!

2018-12-21 11:21:00 (ost. akt: 2018-12-22 19:22:07)

Droga Szkolna Społeczności!!!

Świąteczna Paczka, którą przygotowaliśmy dla pani Barbary ze Szczytna, wręczona!!
Dzięki Waszej hojności znalazły się w niej:
telewizor, lodówka, sprzęt AGD, dywan, kołdra, ciepły koc, świąteczna pościel, kurtka i buty zimowe, kosmetyki ;)
Pani Basia była bardzo wzruszona Naszą wizytą i niezwykle ucieszyły ją przyniesione przez Nas prezenty. Atmosfera emocjonalności i wyjątkowości tej chwili udzieliła się Wszystkim: zaszklone oczy, ocierane ukradkiem łzy, a nawet szloch, który wyrwał się z piersi – to świadectwa, że uczestniczyliśmy w niezwykłym wydarzeniu…

Poniżej, spisana przez Wolontariuszkę Szlachetnej Paczki, relacja z wizyty u pani Basi

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Nie będę rozpisywała się o reakcji pani Basi na świąteczne upominki, bo przecież byłyśmy tam razem. I dane nam było doświadczyć tej rozpierającej serce radości. Wzruszenia i wdzięczności. Jak mówiła pani Basia nie tylko za prezenty, które były wspaniał, ale głównie za okazane zainteresowanie jej historią. Pani Basia otrzymała wyraźny komunikat, że jej los nie jest obojętny innym, że jest dla nich ważna. Deklaracja z Waszej strony o chęci kontynuowania znajomości to dowód na to, że ma w sobie coś co porusza innych i sprawia, że chcą być częścią jej życia. Piękne chwile, pełne ciepła i wzniosłego nastroju.

Co chce przekazać Tobie wolontariusz:

Ze swojej strony dziękuję za Wasze wielkie serca i ogrom pracy włożony w przygotowanie tak "przebogatego Mikołaja". Każde z marzeń obdarowanej udało Wam się spełnić: wielkie, wielkie dzięki. I jeszcze jedno, to pewne: LUBICIE LUDZI!

Co chce powiedzieć od siebie rodzina:


Piękne, płynące z głębi serca podziękowanie za okazane wsparcie i zainteresowanie.

Szczególne podziękowania kierujemy do zaangażowanych w organizację klas i ich wychowawców: I TH, I TOT, I LO i II TH oraz darczyńców, którzy wspomogli Naszą akcję rzeczowymi darowiznami: pani Moniki Brzuzy (sklep Komfort w Szczytnie), n-la ZS Nr 2 pani Aldony Kleszczewskiej oraz rodziców Naszych uczniów.

Red. Daria Pawlak