Jasełka w ZS nr 2

2018-12-21 22:08:21 (ost. akt: 2018-12-22 01:53:31)

Młodzież z kl. I T Kel oraz kl.III THT pod kierunkiem P. Elżbiety Pazurkiewicz i P. Marty Kaczmarczyk przygotowała współczesne Jasełka pt. „Kto nam ukradł Boże Narodzenie?”. Okazuje się, że Bożego Narodzenia nikt nam ukraść nie może, jeśli sami zadbamy o to, tzn. zatroszczymy się o wiarę i miłość w naszym życiu!
Przedstawienie prezentowane było dwa razy: dla zaproszonych gości, nauczycieli i pracowników szkoły 19.12 oraz dla uczniów 21.12.
Po przedstawieniu soliści pod kierunkiem P.Darii Szymborskiej i P.Pawła Lutrzykowskiego zaśpiewali piękne w klimacie Bożego Narodzenia pieśni, które przeplatała poezja…
Na koniec szkolny zespół The Belfers wykonując kolędy wespół z nauczycielami rozśpiewał wszystkich i wprowadził w klimat radosnego świętowania Bożego Narodzenia w rodzinach.

Red.: E. Pazurkiewicz
Foto.: M. Oporek-Miedzińska