#004 Andrzejkowy Bieg Morsów

2018-11-26 00:25:31 (ost. akt: 2018-11-26 00:43:07)

Szkolny wolontariat przy Zespole Szkół nr 2 w Szczytnie pomagał podczas #004 Andrzejkowego Biegu Morsów. Pomoc ta opierała się na zbiórce pieniążków podczas trwania całej imprezy - dobrowolne wpłaty za ciasta, babeczki, kawę, herbatę, które znajdowały się w namiocie Zespołu Szkół nr 2 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Szczytnie oraz innej pomocy uzależnionej od organizatora.

W tym dniu pomagali uczniowie 4 Technikum Obsługi Turystycznej:
1. Bartosz Suchecki,
2. Aleksandra Chudek,
3. Julia Cymerys,
4. Magda Prusik,
5. Martyna Kuligowska
.
Chciałbym również dodatkowo wyróżnić wszystkie osoby, które przygotowały babeczki i ciasta, aby wspomóc kiermasz dla chorej Julii Buczko:
1. Anna Szostak,
2. Julia Cymerys,
3. Julia Krystkiewicz,
4. Magda Prusik,
5. Małgorzata Sienkiewicz,
6. Julia Olbryś,
7. Tumińska Maria,
8. Sylwia Kłoskowska
.
Dzięki Wam wszystkim zebraliśmy wspaniałą kwotę 774,40 zł, na leczenie i rehabilitację Julii Buczko.
Dodatkowo, nie mogło zabraknąć aspektu sportowego i tu nasi absolwenci szkoły oraz uczniowie Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie wraz z nauczycielem wychowania fizycznego Bartoszem Kojro przebiegli Jezioro Duże Domowe i pokonali 4,8 km, a są to:
1. Filip Roman
2. Marta Filichowska
3. Kacper Odrzywolski
4. Emilka Kowalczyk
5. Adrian Kalicki
6. Klaudia Pliszka
7. Zuzia Kozon
8. Hubert Kaczmarczyk

Gratulacje !!!
Pokazujecie, że w każdej chwili i o każdej porze można uprawiać sport, rekreacyjnie pobiegać i bawić się przy tym świetnie.

red.: Bartosz Kojro
foto.: archiwum prywatne, Jacek Konieczny